Dołącz do nas!

Wonder Photo Shop w Warszawie to już drugi sklep fotograficzny właściciela salonu Sklep Bez Nazwy, który mieści się w Łodzi. W sklepie przy placu Konstytucji w Warszawie klienci kupią instaxy, aparaty cyfrowe Fujifilm X, akcesoria fotograficzne, wydrukują zdjęcia we wszelkich możliwych formatach, zrobią zdjęcie do dokumentów. Tu organizowane będą spotkania z fotografami, warsztaty dla dzieci ze scrapbookingu z instaxem czy studyjne z ambasadorami Fujifilm. Salony Wonder Photo Shop znajdują się na całym świecie, m.in. w Tokio, Singapurze, Nowym Jorku, Toronto.

W Europie pierwsze tego typu miejsce powstało w 2015 w Barcelonie, kolejne sklepy powstały lub powstają m.in. w Moskwie, Rydze, Londynie, Dublinie.

Sprzedawca w salonie fotograficznym

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków :

  • - bezpośrednia sprzedaż sprzętu fotograficznego,
  • - sprzedaż usług fotograficznych,
  • - wykonywanie zdjęć do dokumentów,
  • - wprowadzanie produktów na stronę internetową,
  • - obsługa klienta w zakresie sprzedaży allegro, sprzedaży poprzez stronę www, informacji telefonicznej oraz mailowej, zakupów ratalnych,
  • - dbanie o porządek oraz poprawną ekspozycję towarów,
  • - kreatywne działanie w różnego rodzaju imprez organizowanych w salonie.

Wymagania :

  • - Wykształcenie min. średnie.
  • - Znajomość sprzętu fotograficznego w stopniu podstawowym.
  • - Doświadczenie w handlu.
  • - Komunikatywność.
  • - Bardzo duża aktywność w dążeniu do obranego celu.
  • - Dyspozycyjność.
  • - Znajomość (komunikatywna) języka angielskiego.

Oferujemy :

  • - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • - Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie.
  • - Pracę w zgranym zespole.
  • - Możliwość rozwoju.

CV prosimy przesłać na adres mailowy: [email protected] z dopiskiem ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”